Участь у конференції LANE-2024

Доцент кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій Дмитро Лесик взяв участь в Міжнародній конференції [13th CIRP Conference on Photonic Technologies – LANE 2024], яка відбулася в місті Фюрт (Німеччина) 15-19 вересня 2024 року.

CIRP (College International pour la Recherche en Productique) є провідною світовою організацією в галузі виробничих інженерних досліджень і знаходиться в авангарді проектування, оптимізації, контролю та управління процесами, машинами та системами.

Дмитро Лесик представив науково-дослідну роботу на тему: "Effects of Ni-based powder reuse on porosity, surface quality and reproducibility of thin-walled structures in Laser Powder Bed Fusion process", яка виконана у співпраці із колегами з Передового виробничого центру аеронавтики Університету Країни Басків (Іспанія). Дмитро Лесик відзначає, що дана робота є особливою в рамках 10 річної співпраці із науково-дослідною групою лазерних технологій Університету Країни Басків. Перші спільні експериментальні дослідження було виконано під час перебування Д.А. Лесика в рамках програми обміну аспірантів за підтримки програми Європейського Союзу EWENT Erasmus Mundus в 2013-14.

Бажаємо Дмитру Лесику, керівнику наукової групи «Постобробка виробів, виготовлених з використанням адитивних технологій», успіхів та наснаги для подальших значних досягнень в рамках даної міжнародної наукової співпраці.