LTFTT news feed
=== ltft.kpi.ua ===
-
Твоє майбутнє у світі високих технологій
Твоє майбутнє у світі високих технологій!
Збудуй Своє Майбутнє з нами: Освітня програма, що формує Інноваторів!
Забудь про застарілі стереотипи! Наша сертифікатна програма – це квиток у світ, де наука зустрічається з передовими інноваціями. Ми готуємо фахівців, які не просто володіють знаннями, а створюють майбутнє, використовуючи найсучасніші фізико-технічні методи обробки матеріалів.
Що ти опануєш?
Високоточне швидкісне лазерне різання
Лазерне різання — технологія термічного різання й розкроювання матеріалів, найпоширеніша з усіх лазерних технологій.
Комплекс для лазерного різання став звичним інструментом від маленьких майстерень до промислових гігантів. , надточну технологію лазерної обробки отворівЛазерна технологія обробки отворів - найперша лазерна технологія, яка почала застосовуватися в промисловості.
Дозволяє зробити чистий та акуратний отвір діаметром всього декілька мікрометрів, навіть в матеріалі, який важко або неможливо обробити іншими способами., наднадійне ресурсозберігаюче лазерне зміцнення поверхоньЛазерне зміцнення - процес термічної обробки, який дозволяє отримати загартовані поверхні з необхідними властивостями: твердість, міцність, довговічність тощо.
Лазерне зміцнення точніше за звичайну термообробку завдяки високій локалізації, і дозволяє гартувати без зайвого перегріву навіть ті матеріали, які не гартуються звичайними способами., високоякісне лазерне зварюванняЛазерне зварювання - лазерна технологія, яка пройшла шлях від обережного зварювання пластика в 1970х роках до другої за поширеністю (~16%) в наш час.
Деформаційно мінімальне, герметичне та довговічне, воно є ідеальним для тонкостінних конструкцій.
Лазерне зварювання набуло широкої популярності в тому числі завдяки роботі Інституту електрозварювання імені Патона, який є стейкхолдером нашої спеціальності. — навіть у важкодоступних місцях, прецизійне лазерне наплавленняЛазерне наплавлення — метод відновлення зношених або підвищення міцності нових деталей. На поверхню наплавлюється шар з порошкового матеріалу.
Нове життя для зношених деталей: той випадок, коли деталь не потрібно викидати через, зношеність поверхні - можна зробити нову поверхню, ще кращу за попередню, рівномірну, без пор та тріщин.: ювелірна точність при нанесенні матеріалу, надсучасне інноваційне лазерне спіканняСелективне та пряме лазерне спікання (SLS, DMLS) - це по справжньому революційна технологія створення деталі практично будь-якої форми, навіть з матеріалів, що не обробляються механічно.
3D-друк, або адитивне виробництво, дозволяє економно створювати надскладні поверхні, які тільки можна уявити. True Magic. (SLS, DMLS).І згадаємо про стерильно чисту електронно-променеву
Електронно-променева обробка - дозволяє використати безпосередньо потік електронів, зазвичай високої енергії, в якості унікального за своїми властивостями інструмента.
Електронний промінь може нагрівати, плавити і випаровувати практично всі матеріали, зварювати і забезпечувати розмірну обробку, наносити покриття. Універсальний солдат, надшвидкий та високоенергетичний. обробку, потужну плазмовуПлазмова обробка - так, в якості інструмента можна використовувати і четвертий агрегатний стан речовини, плазму.
За допомогою спеціального пристрою - плазмотрона - можна генерувати плазмову дугу або плазмовий струмень, і вже за їхньою допомогою або різати, або робити напилення, або наплавлення, чи зварювати. Або на що фантазії вистачить - технологія розвивається. обробку та чисельні високотехнологічні електрофізичні методиОсновною перевагою електрофізичних методів є можливість їх використання для обробки матеріалів, що не піддаються механічному різанню (наприклад, матеріалів підвищеної - понад 400 HB - твердості, або надто крихких матеріалів).
Причому все відбувається в умовах дії мінімальних сил чи навіть при повній їх відсутності. Трудомісткість і тривалість цих методів обробки менша ніж при обробці різанням, а за якістю і точністю виготовлення електрофізичні методи не поступаються механічній обробці. обробки.Ми не просто вчимо, ми надихаємо на створення!
Ще? А ще за допомогою лазерного променя можна проводити згладжування поверхні та безконтактно видаляти забруднення та оксиди, можна створювати мікрорельєф для оптики та іонізувати речовину для мас-спектрометрії, можна проводити аналіз хімічного та молекулярного складу речовини та візуалізувати біологічні структури, можна наносити інформацію на поверхню та видаляти вологу з мікроструктур, надточно вимірювати мікродеформації або рух та сканувати рельєф місцевості. Окремо згадаємо лазери в медицині: це і безкровне розсічення тканин, і корекція поверхні рогівки, і руйнування волосяних фолікул, і стимуляція біологічних процесів.
А за допомогою фізико-технічних методів можна наносити на поверхню плівки чи формувати покриття, або вбудовувати іони у поверхню твердого тіла. Можна наносити електронні схеми чи формувати нанорельєф.
Все перелічити важко, бо в залежності від підходу до лазерних та фізико-технічних технологій (Advanced Technologies) відноситься за різними оцінками від 70 до 100 різних способів впливати на навколишній світ.
В такому розмаїтті обов‘язково знайдеться щось цікаве саме для тебе!
В 2022 році світовий ринок лазерних технологій склав 20.64 трильони USD, в 2023 очікується, що він складе 22.27 трильонів USD, до 2032 року очікується його ріст більше ніж вдвічі:
до 44.09 трильонів USD.
Подібні числа важко осягнути, втім і не треба.
Ти впевнений, що хочеш проґавити розподіл цього пирога?
Які в тебе підстави вважати, що тут немає твоєї частки?
Інвестуй у Себе: Переваги, що Перетворять Твоє Навчання на Успіх!
Вибір майбутнього — це важливе рішення. Ми розуміємо це, тому створили умови, які не просто забезпечують якісну освіту, а й гарантують твій комфорт та розвиток на кожному етапі!
👩🎓 Навчання за державний кошт — твоя можливість отримати престижну освіту без фінансових бар'єрів.
🏠 Забезпечене місце в сучасному гуртожитку та доступ до студентської поліклініки — зосередься на навчанні, про решту подбає КПІ.
🤸 Широкий вибір спортивних секцій та гуртків — знайди своє хобі, підтримуй форму та розвивайся всебічно.
Подвійний Диплом — Подвійні Можливості!
👨🎓 Унікальна програма подвійного диплому з Університетом Отто фон Геріке в Магдебурзі (Німеччина)дозволить тобі отримати не тільки український, а й європейський диплом магістра. Це твій шлях до міжнародної кар'єри та глобального визнання!
Що після закінчення?
Можливість продовжити навчання за магістерською програмою: "Лазерна техніка та комп’ютеризовані процеси фізико-технічної обробки матеріалів".
По закінченні магістратури можлива аспірантура за програмою PhD "Лазерна техніка та процеси фізико-технічної обробки матеріалів".
Кар'єра Без Кордонів:
Наші випускники успішно працюють у провідних компаніях по всьому світу. Спеціальність, яку ти отримаєш, відкриває двері на міжнародний ринок праці та забезпечує високий попит на твої знання. Лише подивись, де і ким працюють наші випускники різних років!
Дай нам дізнатися про твоє існування:
Не полінуйся заповнити коротеньку форму. Це спростить тобі процес подачі документів.
Отже:
Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського
Ступінь навчання: Бакалавр.
На базі: Повна загальна середня освіта.
Спеціальність: G9 Прикладна механіка.
Факультет: Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона.
💥 Освітня програма: Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій. 💥💥 💥 💥
-
Спільна робота близьких осіб
Вітаємо з отриманням сертифікату!
Вітаємо завідувача кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій Олексія КАГЛЯКА з тим, що він пройшов онлайн-курс для публічних службовців від НАЗК "Спільна робота близьких осіб" та отримав відповідний сертифікат!
Цей курс має на меті ознайомлення з основними принципами та вимогами законодавства України щодо запобігання конфлікту інтересів, що може виникати у випадках спільної роботи осіб, пов’язаних сімейними або близькими стосунками.
💥 💥 💥
-
Введення в дію сертифікатних програм 2025
Введення в дію сертифікатних програм 2025
Наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського "Про введення в дію сертифікатних програм НН ІМЗ ім. Є.О. Патона" №НОД/225/25 від 20.03.2025 введено в дію з 01.07.2025 оновлену сертифікатну програму, запроваджену кафедрою лазерної техніки та фізико-технічних технологій «Лазерна техніка та комп’ютеризовані процеси фізико-технічної обробки матеріалів» обсягом 56 кредитів ЄКТС для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 131 Прикладна механіка за освітньо-професійною програмою «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій»
💥 💥 💥
-
Круглий стіл до ювілея В.В. Хільчевського
Круглий стіл до 100-річчя Володимира Васильовича Хільчевського (1925 - 2019)
👉Цьогоріч спільнота КПІ відзначає ювілей видатного вченого, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедрами кафедри опору матеріалів (1960 - 1962) та матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів (1973 - 1991) Володимира Хільчевського.
💥 💥 💥
-
Захист магістрів ОПП - 2024
Захист магістрів ОПП - 2024
Попередній захист магістрів відбудеться 10 грудня 2024 року о 14:00
Захист магістрів відбудеться 17 грудня 2024 року о 14:00Місце проведення: аудиторія 435, корпус 19
💥 💥 💥