Науково-технічний квест 11 лютого 2023 року

Навчально-науковий Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона та кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій піднімають на якісно новий щабель роботу з нашими майбутніми абітурієнтами!

Так, зокрема, у суботу 11 лютого 2023 року відбувся непересічний захід - Науково-технічний квест Навчально-наукового Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Наступний такий захід має відбутися вже за тиждень, 18 лютого 2023 року. Чекаємо на наший майбутніх студентів, просто зацікавлених школярів та небайдужих вчителів!

Квест відбувся на шести локаціях, які були надані кафедрами Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського. Три – дев‘ятому корпусі, одна – у двадцять третьому і одна – найперша – у дев‘ятнадцятому, на кафедрі лазерної техніки та фізико-технічних технологій.

У квесті взяли участь п‘ять команд з чотирьох шкіл - №222, 288, 96 та 13, загалом тридцять учнів. Кожна команда на відповідній локації отримувала завдання в залежності від профілю кафедри.

Немає сумніву, що найцікавіші завдання для майбутніх абітурієнтів були на кафедрі лазерної техніки та фізико-технічних технологій.

Кафедру презентував в.о. завідувача доцент Олексій КАГЛЯК.

Після проходження останнього підсумкового випробування, перемогу здобула команда "Генії академу" зі школи №288. На другому місці команда "Еверест" з тринадцятої школи, треті - "Антонівці" з 96 школи.

Втомлені та задоволені переможці отримали призи.

А організатори квесту отримали щиру вдячність за змістовний захід, його структурованість та цікавість.