Розпочинається вибір дисциплін студентами 1-3 курсу бакалаврату в АІС «Електронний кампус». У цьому році вперше через систему Електронний кампус будуть обиратись не лише дисципліни Загальноуніверситетського каталогу, але і дисципліни з фахових каталогів (кафедральні, факультетські), з якими можна ознайомитись на сайтах факультетів/інститутів та кафедр.

Вибір дисциплін є законним правом здобувачів вищої освіти, гарантованим їм Законом України «Про вищу освіту». Обсяг вибіркових дисциплін становить не менше 25% від обсягу всіх кредитів, передбачених для вивчення в рамках як першого (бакалаврського), так і другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Вибір дисциплін здійснюється з загальноуніверситетського каталогу (ЗУ-каталог) – для першого курсу бакалаврату, та з фахових каталогів (Ф-каталоги) – для 2-3 курсу і за деякими освітніми програмами для 1-го курсу.

Вибір дисциплін здійснюється студентами 1-3 курсів бакалаврату весною. Обираються дисципліни, які будуть вивчатись в наступному навчальному році. Магістри обирають дисципліни в першому семестрі 1-го року навчання (восени).

Докладніше про процес вибору вибіркових дисциплін