РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5/155 від 21.08.2020

Про забезпечення протиепідемічних заходів при поселенні у студентські гуртожитки

З метою забезпечення виконання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо недопущення поширення пандемії COVID-19, організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину на час дії дистанційного режиму організації освітнього процесу та на підставі рішення Адміністративної Ради з поселення студентів та аспірантів від 20.08.2020.

ПРОПОНУЮ:

 1. З урахуванням санітарних норм МОЗ України в період поширення пандемії (СОУГО-19), встановити максимальний обсяг поселення студентів в гуртожитки на час дії дистанційного режиму організації освітнього процесу - 2500 осіб.
 2. Комісіям з поселення факультетів/інститутів приймати заяви від студентів та приймати рішення на підставі поданих документів щодо поселення в студентські гуртожитки з урахуванням права на першочергове забезпечення гуртожитком осіб пільгових категорій, визначених відповідно до вимог законодавства (за наявності підтверджуючих документів), а також надавати пріоритет студентам.
  що:
  - вже проживають у гуртожитку;
  - підтвердять відсутність покриття мережею Інтернет та, як
  наслідок, можливості проводити навчання в дистанційному режимі за місцем поживамня (за наявності довідки з органів місцевого самоврядування за місцем проживання та
  підтвердження відсутності покриття мережею Інтернет від Міністерства цифрової трансформації України);
  - вимушені перебувати в м. Києві за станом здоров'я (лікування за направленням).
 3. На підставі рішень комісій з поселення факультету інституту деканам/директорам подавати до дирекції студмістечка перелік студентів, що пропонуються для поселення з додаванням документів, що підтверджують їх підстави: для старших курсів - до 28.08.2020, для 1 курсу - до 18.09.2020.
 4. Раді з поселення студентів та аспірантів затвердити рішення про поселення студентів на підставі поданих документів: для старших курсів — до 31.08.2020, для 1 курсу — до 21.09.2020.
 5. Директору студмістечка Іщенку О. А. здійснити організацію поселення студентів відповідно до рішення Ради з поселення студентів та аспірантів.
 6. У разі виселення проживаючих студентів розглядати можливість поселення студентів (які мають підстави, відповідно до п.п. 1-5 цього Розпорядження) до гуртожитків на вільні ліжко-місця в рамках встановленого обсягу поселення.
 7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


Перший проректор
Юрій ЯКИМЕНКО