Не можете визначитись з вибором майбутньої спеціальності? Рекомендуємо для перегляду відео про Механіко-машинобудівний Інститут. Та в тому числі кафедру Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій.

Іногороднім студентам, що навчаються в Механіко-Машинобудівному Інституті, зокрема на кафедрі Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій, надається ліжко-місце в гуртожитку №20. 

Все ще переживаєте щодо вступу? Ми знаємо як Вам допомогти і спростити вступ до Механіко-Машинобудівного Інституту та кафедри Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій. Читайте коротку і корисну інструкцію, щодо вступу!

Реєстрація на ЗНО-2017 відкрита з 06/02/2017 по 17/03/2017! Охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Це можна зробити самостійно або звернутися до пункту реєстрації.

10 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017 Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Увага абітурієнтам! Оголошені правила прийому до НТУУ "КПІ" у 2017 році на денну та заочну форму навчання.

Не можете визначитись з вибором майбутньої спеціальності? Кафедра ЛТФТ пропонує на вибір дві перспективні спеціалізації - 1. Лазерна техніка та процеси фізико-технічної обробки матеріалів; 2. Лазерні системи в біології та медицині. Більш докладно про них, Ви можете дізнатися в данній новині.

МОН оприлюдний календар вступної кампанії на 2017 рік.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, у вступників до ВНЗ будуть прийматись сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.