І атестація з 25 березня 2019 року по 06 квітня 2019 року.

ІІ атестація з 13 травня 2019 року по 25 травня 2019 року.

Cconference

Location

Date

URL

Integrated Quality Assurance of Technological Processes and Systems Chernihiv, Ukraine 10-12.05.2018

https://www.facebook.com/kzyatps/

Youth Innovation for Mechanical Engineering Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, Kyiv 10-19.05.2018

http://s-konf.mmi.kpi.ua/imm2018/information/authors

XIX Progressive Technics, Technology and Engineering Education Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, Kyiv 19-22.06.2018 http://conf.mmi.kpi.ua/2018
IX International Conference «Mathematical modeling and information technologies in welding and related processes» Ukraine, Odessa 10-14.09.2018 http://pwi-scientists.com/eng/mmi2018

Звертаємо вашу увагу, що через нечітку роботу ЄДЕБО, заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом, у ЄДЕБО анульовані. Про це йдеться у відповідному повідомленні ДП «Інфоресурс».

Таким чином, радимо вам перевірити вашу електронну заяву. Нагадуємо, що зразкове оформлення електронної заяви має виглядати наступним чином:

 

 Галузь знань: Механічна інженерія

 Спеціальність: Прикладна механіка

 Спеціалізації:

-          Лазерна техніка та комп'ютеризовані процеси фізико-технічної обробки матеріалів

-          Лазерні системи в біології та медицині

 Пріоритет: ПЕРШИЙ

 

 Щоби спростити собі процедуру вступу до ВНЗ на навчання за кошти Державного бюджету, радимо скористатися формою зворотного зв‘язку на головній сторінці сайту. Повідомте нас, коли вам зручно подати документи, вас зустрінуть і вам допоможуть.

 

Бажаємо успіхів!

На сайті опубліковані бланки титульних листів та листи завдання до дипломного проекту бакалавра

Запрошуємо до ознайомлення з графіком засідань екзаменаційної комісії по кафедрі Лазерної техніки та фізико-технічних технологій у червні 2017 року.

Прийди на День відкритих дверей Механіко-машинобудівного інституту НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорького"! Скористайся останньою можливістю перед вступом до ВНЗ та визначенням остаточного шляху свого життя!

Під час весняних канікул Ви маєте чудову можливість більш детально ознайомитись з цікавинками життя у Київському політехнічному інституті.

Запрошуємо Всіх бажаючих 25 березня 2017 р. відвідати третю "Школу абітурієнта КПІ"!

Національний Технічний Університет України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей» 25 лютого 2017 року о 10.00.

Запрошуємо Всіх бажаючих 18 лютого 2017 р. відвідати другу "Школу абітурієнта КПІ"!

Хочеш жити у країні з високими темпами розвитку та гідним рівнем життя? Для цього не обов'язково їхати за кордон. Приєднуйся до нашої великої та дружної КПІшної родини, вступай до КПІ! Майбутнє за розумними, освіченими та цілеспрямованими!

Запрошуємо Всіх бажаючих 18 грудня 2016 р. відвідати "Школу абітурієнта"!