vector-png-6-krokiv

1. Визначитись з кафедрою та спеціалізацією.

Детальну інформацію про кафедру та спеціалізації Ви можете знайти на нашому сайті у розділі «Абітурієнтам - Про спеціальність». Також слідкуйте за оголошеннями про дні відкритих дверей, щоб мати змогу побачити матеріально-технічну базу кафедри, познайомитись з викладачами та отримати відповіді на всі питання, що стосуються навчання на кафедрі. 

2. Зареєструватись та скласти ЗНО

Проходження тестування – один з найважливіших етапів вступної кампанії. Обов’язково перевірте, які предмети необхідні для вступу на нашу кафедру (перелік необхідних предметів - за посиланням)

Основна сесія ЗНО буде проводитися з 23 травня по 16 червня. Іспити почнуться вже одразу після закінчення навчання у школі.

Додаткова сесія буде з 3 по 12 липня. До неї допускаються усі, хто через певні обставини не зміг скласти іспит на основній сесії.

3. Підготувати документи для електронного вступу

Якщо ви розраховуєте на вступ за пільгами, вам доведеться подавати документи в паперовій формі. Усі інші категорії подають заяву на вступ у електронній формі. Сайт, на якому можна буде заповнити заяву про вступ, почне працювати з початку вступної кампанії – з 12 липня. У електронній формі вказуєте наступне:

  • серію та номер паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу (свідоцтва про народження, якщо вам немає 16-ти років, або військового квитка чи посвідчення про прописку − для військовозобов’язаних);
  • серію та номер атестата і додатка до нього;
  • номер, пін-код сертифіката ЗНО.

Для участі у конкурсі для вступу за різними формами навчання вступники подають окремі заяви.

4. Заповнити контактну форму на нашому сайті - тут (обов'язково вкажи номер свого телефону) - з Вами звяжеться наш представник та проконсультує щодо подачі документів.

5. Дочекатися відкриття електронної подачі документів.

Не спішіть подавати документи в перші дні - це може нашкодити роботі сайту. Звичайно, хочеться швидше побачити омріяне «Зараховано», але краще ще раз подумати про пріоритети, аби не помилитися з вибором майбутньої професії.

Вступна кампанія триватиме з 12 липня до 26 липня. А реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків про повну загальну середню освіту триватиме з 29 червня до 25 липня.

6. Подати документи та очікувати на зарахування.

Запасіться терпінням, не панікуйте, Ви обов’язково поповните лави студентів нашої кафедри!

Зарахування вступників на бюджет відбудеться не пізніше 12.00 7 серпня, а на контракт – не пізніше 30 вересня.