засідання кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій

яке відбудеться 11 листопада 2021 р. о 1230

1. Перспективи розвитку ІМЗ ім. Є. О. Патона та роль кафедри ЛТФТ у цьому процесі.

Доповідач: в. о. директора ІМЗ ім. Є. О. Патона Сидоренко Ю. М.

1. Затвердження плану заходів щодо усунення недоліків у діяльності кафедри за результатами проведеної внутрішньої акредитації (самоаналізу).

ст. викл. Дубнюк В. Л.

1. Обговорення результатів щодо проведення першого календарного контролю (атестації) успішності студентів кафедри та заходи щодо виправлення ситуації.

куратори академічних груп

1. Про початок громадського обговорення та внесення змін у освітні програми підготовки здобувачів вищої освіти кафедри.

ст. викл. Дубнюк В. Л.

1. Звіт відповідального за профорієнтаційний напрям діяльності кафедри про хід проведення агітаційної роботи до вступної кампанії 2022 року.

Доповідач: ст. викл. Степура О. М.

1. Звіт відповідального за забезпечення працевлаштування випускників кафедри про стан справ щодо розподілу випускників поточного навчального року.

Доповідач: доц. Кондрашев П. В.

1. Різне.

В. о. завідувача кафедри ЛТФТ             Олексій КАГЛЯК