Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій

НАУКОВИЙ ГУРТОК «Технологія та обладнання фізико-технічної обробки матеріалів»

Список студентів, які претендують на врахування до рейтингу додаткових балів

№п/п

ПІБ студента

Курс

Група

Перелік досягнень студента

Додаткові бали

1

Самофал Костянтин

2

МП-62-2

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

2

Гаврілов Євгеній Едуардович

5

МЛ-71мп

Участь у Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді-машинобудуванню 2017»

20

3

Свічкар Ірина Володимирівна

4

МЛ-42

Участь у Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді-машинобудуванню 2017»

20

4

Кірянова Катерина Олександрівна

4

МЛ-41

Участь у Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді-машинобудуванню 2017»

20

5

Савченко Олександр

2

МП-62-2

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

6

Синюченко Володимир Вікторович

5

МЛ-71мп

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

7

Колесников Олександр

2

МП-62-2

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

8

Тонкошкурий Антон Вікторович

3

МЛ-51

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

9

Соколовський Микола Володимирович

3

МЛ-51

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

10

Клімова Аліна Григорівна

3

МЛ-51

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

11

Чепель Ірина Василівна

3

МЛ-51

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

12

Олін Кирило Сергійович

3

МЛ-51

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

13

Саленко Ангеліна Олександрівна

3

МЛ-51

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

14

Колибашкін Назар Олександрович

3

МЛ-51

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

15

Макарчук Єгор Олександрович

3

МЛ-51

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

16

Трапезніков Олександр Павлович

3

МЛ-51

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 127-19

20

17

Вінтоняк Сергій Юрійович

4

МЛ-42

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 131-19

20

18

Маленівський Микола Сергійович

4

МЛ-42

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 131-19

20

19

Саричев Денис Дмитрович

4

МЛ-42

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 131-19

20

20

Смоляренко Антон Віталійович

4

МЛ-42

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 131-19

20

21

Холявко Михайло Олександрович

4

МЛ-42

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 131-19

20

22

Васильєв Олександр Сергійович

4

МЛ-41

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 131-19

20

23

Шкляр Сергій Геннадійович

4

МЛ-41

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 131-19

20

24

Сапіга Євген Андрійович

4

МЛ-41

Учать у створенні лабораторії  лазерної поверхневої та розмірної обробки матеріалів 131-19

20


Науковий керівник:                                    _______________ Кондрашев П.В.

 

Зав. каф. ЛТФТ                                                        _______________ Крівцун І.В.