Настав один із найважливіших моментів Вашого життя - час вибору професії. Позаду залишилися шкільні роки, випускні іспити та тести зовнішнього незалежного оцінювання. Ви пройшли чимало. Попереду - завершальна складова цього процесу. Попереду - вступ до обраного вищого навчального закладу.

Задля того, аби цей етап відбувався легше та спокійніше для Вас та Ваших батьків, у період вступної кампанії працюватиме система "Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі на вступ до ВНЗ".

Більш докладну інформацію про вступну кампанію до НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського", Ви можете знайти на сайті приймальної комісії КПІ. Або безпосередньо в приймальній комісії КПІ за адрессою - вулиця Політехнічна, 14. Корпус №16.

Цьогоріч всі вступники подають заяви до вишів у електронній формі, як на денну та і на заочну форми навчання. Виняток є тільки для тих категорій, які мають спеціальні умови, вступають за квотами або мають розбіжності в написанні прізвища, ім'я та по-батькові в документах про освіту та сертифікатах ЗНО. В цих випадках абітурієнти мають змогу подати документи до приймальних комісій вишів у паперовій формі.

Абітурієнти можуть подати дев'ять заяв на місця бюджетного або регіонального замовлення, не більше ніж на 4 спеціальності. Також вступник обирає пріоритетність для кожної своєї заяви, де 1 - це найвищий пріоритет.

Важливо: Якщо вступник помилився при заповненні заяви, або є питання щодо вибору спеціальності, до моменту реєстрації заяви в навчальному закладі він може ії скасувати. Якщо заява вже зареєстрована в навчальному закладі, то при ії скасуванні поновити її вже неможливо.

Оприлюднення рейтингових списків для абітурієнтів, які подали документи на денну форму навчання, і вступають за сертифікатам ЗНО, творчими конкурсами, вступними іспитами та квотами, відбудеться не пізніше 12 години 1 серпня. Виконання вимог до зарахування та зарахування на бюджетну форму навчання - не пізніше 5 серпня. На контрактну форму навчання зарахування проводиться до 30 вересня.

Строки вступної кампанії