Вступ на перший курс - 2018

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» оприлюднив правила прийому на 2018 рік.

Все ще переживаєте щодо вступу? Ми знаємо як Вам допомогти і спростити вступ до Механіко-Машинобудівного Інституту та кафедри Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій. Читайте коротку і корисну інструкцію, щодо вступу!

Не можете визначитись з вибором майбутньої спеціальності? Рекомендуємо для перегляду відео про Механіко-машинобудівний Інститут. Та в тому числі кафедру Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій.

Іногороднім студентам, що навчаються в Механіко-Машинобудівному Інституті, зокрема на кафедрі Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій, надається ліжко-місце в гуртожитку №20.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури у 2017 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари») і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.