Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» оприлюднив правила прийому на 2017 рік.

Настав один із найважливіших моментів Вашого життя - час вибору професії. Позаду залишилися шкільні роки, випускні іспити та тести зовнішнього незалежного оцінювання. Ви пройшли чимало. Попереду - завершальна складова цього процесу. Попереду - вступ до обраного вищого навчального закладу.

Все ще переживаєте щодо вступу? Ми знаємо як Вам допомогти і спростити вступ до Механіко-Машинобудівного Інституту та кафедри Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій. Читайте коротку і корисну інструкцію, щодо вступу!

Не можете визначитись з вибором майбутньої спеціальності? Рекомендуємо для перегляду відео про Механіко-машинобудівний Інститут. Та в тому числі кафедру Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій.

Іногороднім студентам, що навчаються в Механіко-Машинобудівному Інституті, зокрема на кафедрі Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій, надається ліжко-місце в гуртожитку №20.