Конкурсний бал – це комплексна оцінка досягнень вступника, до якої входять результати вступних випробувань та інші показники, що обраховуються відповідно до правил прийому до вищого навчального закладу

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури у 2017 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари») і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2017 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань відкритої форми з короткою відповіддю (структуроване та неструктуроване), а також завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Термін «Квоти» визначається Умовами прийому до вищих навчальни закладів України у 2017 році. Квоти встановлюються для прийому за державним замовленням окремих категорій вступників відповідно до законодавства.

Не можете визначитись з вибором майбутньої спеціальності? Рекомендуємо для перегляду відео про Механіко-машинобудівний Інститут. Та в тому числі кафедру Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій.