Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» оприлюднив правила прийому на 2017 рік.

Реєстрація на ЗНО-2017 відкрита з 06/02/2017 по 17/03/2017! Охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Це можна зробити самостійно або звернутися до пункту реєстрації.

Все ще переживаєте щодо вступу? Ми знаємо як Вам допомогти і спростити вступ до Механіко-Машинобудівного Інституту та кафедри Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій. Читайте коротку і корисну інструкцію, щодо вступу!

10 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017 Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Не можете визначитись з вибором майбутньої спеціальності? Рекомендуємо для перегляду відео про Механіко-машинобудівний Інститут. Та в тому числі кафедру Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій.