Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра.

На кафедрі Лазерної Техніки та Фізико-технічних Технологій курсі навчання в магістратурі триває 2 роки.

Якщо ти вирішив продовжувати навчання після закінчення бакалаврату на кафедрі ЛТФТ - тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня). Вступних випробувань буде два – фахове випробування (за спеціальністю) та іноземна мова.

Якщо ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра, тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

 

Програми вступних випробувань:

1. Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 131 «Прикладна механіка» спеціалізації «Лазерна техніка та комп’ютеризовані процеси фізико-технічної обробки матеріалів»

2. Програма додатового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 131 «Прикладна механіка» спеціалізації «Лазерна техніка та комп’ютеризовані процеси фізико-технічної обробки матеріалів»

 

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • шість фотографій

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

ОБОВ'ЯЗКОВО слідкуйте за інформацією на сайті приймальної комісії НТУУ КПІ ім. І.Сікорського!

Телефон гарячої лінії Відбіркової комісії ММІ: +380 97 131-85-65