Construction Materials Engineering

Предмет навчальної дисципліни: вивчення основних способів виробництва металів, технології виготовлення з них заготовок та деталей необхідних форм, розмірів та шорсткості поверхневого шару з використанням сучасного обладнання.
Метою навчальної дисципліни є формування у студентів здатностей визначити способи виготовлення деталей машин з використанням технологій ливарного виробництва, порошкової металургії, обробки металів тиском, зварювального виробництва, обробки різальними інструментами та поверхневим пластичним деформуванням.

Методичні вказівки до виконання лабораторних і практичних робіт з курсу “Технологія конструкційних матеріалів”

1. Лабораторна робота: Обробка металів різанням.
  2. Лабораторна робота: Обробка металів тиском.
  3. Лабораторна робота: Зварювальне виробництво.
  4. Лабораторна робота: Ливарне виробництво.
  5. Практична робота №34. Розробка модельно-ливарного технологічного оснащення

Когспект лекцій з дисципліни ТКМ для напряму підготовки 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Розділ 1. Основи металургійного виробництва
Розділ 2. Технологія ливарного виробництва